Weather_es (6.x-1.4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Operation
oc: Operacion

en: City
oc: Vila

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Languages
oc: Lengas

en: Province
oc: Província
