Weather_es (6.x-1.4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Next
or: ପର

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ
