Weather_es (6.x-1.4) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Operation
pt: Operação

en: City
pt: Município/Concelho

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Languages
pt: Idiomas

en: Province
pt: Distrito

en: User ID.
pt: ID do utilizador.

en: Catalan
pt: Catalão

en: Galician
pt: Galego
