Weather_es (6.x-1.4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: City
te: నగరం

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Languages
te: భాషలు

en: Catalan
te: కాటలన్
