Weather_es (6.x-1.5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
