Weather_es (6.x-1.5) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: City
cy: Tref

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Catalan
cy: Catalaneg

en: Galician
cy: Galiseg
