Weather_es (6.x-1.5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Operation
id: Operasi

en: City
id: Kota

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Province
id: Provinsi
