Weather_es (6.x-1.5) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: City
is: Borg

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Spanish
is: Spænska

en: Languages
is: Tungumál

en: Province
is: Hérað

en: Catalan
is: Katalónska

en: Galician
is: Galíska
