Weather_es (6.x-1.5) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Operation
kk: Операция

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Spanish
kk: Испан

en: Languages
kk: Тілдер

en: Catalan
kk: Каталан

en: Galician
kk: Галисия
