Weather_es (6.x-1.5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
