Weather_es (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Operation
ar: عملية

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Languages
ar: اللغات

en: Catalan
ar: كتلانية

en: Galician
ar: جالية
