Weather_es (6.x-1.6) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Operation
gu: કાર્યો

en: City
gu: શહેર

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Languages
gu: ભાષાઓ
