Weather_es (6.x-1.6) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: City
nn: By

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Languages
nn: Språk

en: Catalan
nn: Catalansk

en: Add new location
nn: Legg til ny stad

en: Galician
nn: Galicisk
