Weather_es (6.x-1.6) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Operation
sq: Veprimi

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Catalan
sq: Katalane
