Weather_es (6.x-1.7) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Catalan
dz: ཀེ་ཊ་ལཱན།

en: Galician
dz: གེ་ལི་ཤི་ཡཱན།
