Weather_es (6.x-1.7) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Operation
hr: Operacija

en: There are currently no locations.
hr: Trenutno nema lokacija

en: Are you sure you want to delete the location %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati lokaciju %name?

en: The location has been deleted.
hr: Lokacija je izbrisana.

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Languages
hr: Jezici

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Galician
hr: Galicijski
