Weather_es (6.x-1.7) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Operation
hu: Művelet

en: City
hu: Város

en: There are currently no locations.
hu: Jelenleg nincs helyszín.

en: Are you sure you want to delete the location %name?
hu: %name hely biztosan törölhető?

en: The location has been deleted.
hu: A helyszín törlése megtörtént.

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Spanish
hu: spanyol

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Province
hu: Tartomány

en: User ID.
hu: A felhasználó azonosítója.

en: Catalan
hu: katalán

en: Galician
hu: galiciai
