Weather_es (6.x-1.7) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Next
it: Seguente

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Operation
it: Operazione

en: City
it: Città

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Languages
it: Lingue

en: Province
it: Provincia

en: Catalan
it: Catalano
