Weather_es (6.x-1.7) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Operation
pl: Czynność

en: City
pl: Miasto

en: There are currently no locations.
pl: Nie ma obecnie ustawionych lokalizacji.

en: Are you sure you want to delete the location %name?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć lokalizację %name?

en: The location has been deleted.
pl: Lokalizacja została usunięta.

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Languages
pl: Języki

en: Province
pl: Województwo

en: User ID.
pl: ID użytkownika.

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Add new location
pl: Dodaj nową lokalizację

en: Galician
pl: Galicyjski
