Weather_es (6.x-1.7) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Operation
sv: Funktion

en: City
sv: Stad

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Languages
sv: Språk

en: Province
sv: Landskap

en: User ID.
sv: ID för användare

en: Catalan
sv: Katalanska

en: Galician
sv: Gaeliska
