Weather_es (6.x-1.8) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Operation
ast: Operación

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Languages
ast: Llingües
