Weather_es (6.x-1.8) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Operation
lv: Operācija

en: City
lv: Pilsēta

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Languages
lv: Valodas

en: Catalan
lv: Katalāņu
