Weather_es (6.x-1.8) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Operation
nl: Bewerking

en: City
nl: Plaats

en: There are currently no locations.
nl: Momenteel zijn er geen locaties aanwezig.

en: Are you sure you want to delete the location %name?
nl: Weet u zeker dat u de locatie %name wilt verwijderen?

en: The location has been deleted.
nl: De locatie is verwijdert.

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Languages
nl: Talen

en: Province
nl: Provincie

en: Catalan
nl: Catalaans
