Weather_es (6.x-1.9) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Languages
az: Dillər
