Weather_es (6.x-1.9) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Operation
ja: 操作

en: City
ja: 市区町村

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Languages
ja: 言語

en: Province
ja: 都道府県

en: User ID.
ja: ユーザーID

en: Catalan
ja: カタロニア語

en: Galician
ja: ガリシア語
