Weather_es (6.x-1.9) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Operation
ro: Operație

en: City
ro: Oraş/Sector

en: There are currently no locations.
ro: Deocamdată, nu sunt locaţii.

en: Are you sure you want to delete the location %name?
ro: Sigur doriţi ştergerea locaţiei %name?

en: The location has been deleted.
ro: Locaţia a fost ştearsă.

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Languages
ro: Limbi

en: Catalan
ro: Catalană

en: Galician
ro: Galiţiană
