Weather_es (6.x-2.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Next
cs: Další

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Operation
cs: Operace

en: City
cs: Město

en: There are currently no locations.
cs: Nejsou definována žádná umístění

en: Are you sure you want to delete the location %name?
cs: Opravdu chcete vymazat umístění %name?

en: The location has been deleted.
cs: Umístění bylo vymazáno.

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Languages
cs: Jazyky

en: Catalan
cs: Katalánsky
