Weather_es (6.x-2.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Operation
fr: Opération

en: City
fr: Ville

en: There are currently no locations.
fr: Il n'y a aucun emplacement pour le moment.

en: Are you sure you want to delete the location %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer l'emplacement %name ?

en: The location has been deleted.
fr: L'emplacement a été supprimé.

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Languages
fr: Langues

en: User ID.
fr: Identifiant (ID) utilisateur.

en: Select a city
fr: Sélectionner une ville

en: Galician
fr: Galicien
