Weather_es (6.x-2.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Operation
ku: کردار

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Catalan
ku: کەتەلۆنی

en: Galician
ku: گەلیسی
