Weather_es (6.x-2.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Spanish
sr: шпански

en: Languages
sr: Језици

en: Catalan
sr: каталонски
