Weather_es (6.x-2.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Catalan
am: ካታላን

en: Galician
am: ጋሊሽኛ
