Weather_es (6.x-2.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Operation
be: Аперацыя

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Languages
be: Мовы

en: Catalan
be: Каталанская

en: Galician
be: Галіцыйская
