Weather_es (6.x-2.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Languages
km: ភាសា

en: Catalan
km: កាតាឡាន

en: Galician
km: ហ្គាលីស្យាន
