Weather_es (6.x-2.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
