Weather_es (6.x-2.3) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Operation
af: Operasie

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Spanish
af: Spaans

en: Languages
af: Tale

en: Catalan
af: Katalaans

en: Galician
af: Galisies
