Weather_es (6.x-2.3) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Operation
eo: Operacio

en: City
eo: Urbo

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Spanish
eo: Hispana

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Catalan
eo: Kataluna

en: Galician
eo: Galega
