Weather_es (6.x-2.3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Operation
et: Operatsioon

en: City
et: Linn

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Languages
et: Keeled

en: Catalan
et: Katalaani

en: Galician
et: Galeegi keel
