Weather_es (6.x-2.3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Operation
fi: Toimenpide

en: City
fi: Kaupunki

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Spanish
fi: espanja

en: Languages
fi: Kielet

en: Province
fi: Provinssi

en: Catalan
fi: katalaani

en: Galician
fi: galego
