Weather_es (6.x-2.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: City
th: จังหวัด

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Province
th: จังหวัด
