Weather_es (6.x-3.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Languages
ug: تىل

en: Select a city
ug: بىر شەھەرنى تاللاڭ

en: Catalan
ug: كاتالان
