Weather_es (6.x-3.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Spanish
my: စပိန်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
