Weather_es (6.x-3.2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Temperature
bs: Temperatura

en: English
bs: Engleski

en: Languages
bs: Jezici

en: Humidity
bs: Vlažnost
