Weather_es (6.x-3.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Operation
eu: Eragiketa

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Catalan
eu: Kataluniera

en: Galician
eu: Galiziera
