Weather_es (6.x-3.2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Temperature
ru: Температура

en: Operation
ru: Действие

en: City
ru: Город

en: There are currently no locations.
ru: В данный момент местоположений нет.

en: Are you sure you want to delete the location %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить местоположение %name?

en: The location has been deleted.
ru: Местоположение удалено.

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Languages
ru: Языки

en: Province
ru: Область

en: Catalan
ru: Каталанский

en: Add new location
ru: Добавить новое местоположение

en: Galician
ru: Галисийский
