Weather_es (6.x-3.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Operation
ta: செயல்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Catalan
ta: கடலன்

en: Galician
ta: கலிசியன்
