Weather_es (6.x-3.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Operation
he: פעולה

en: City
he: עיר

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Languages
he: שפות

en: Catalan
he: קטלונית

en: Galician
he: גליצית
