Web Widgets (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: IFrame
ar: iFrame

en: Attach to
ar: إرفاق إلى

en: Multiple displays
ar: عروض متعددة
