Web Widgets (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Inline
az: Xətdə

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: Multiple displays
az: Çoxsaylı ekranlar

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
az: Lent simvolu yalnız seçilmiş displeylərdə mövcud olacaq.
