Web Widgets (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Inline
ca: En línia

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ca: La icona del canal només estarà disponible a les presentacions seleccionades.
