Web Widgets (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Inline
fi: Avoin

en: Attach to
fi: Liitä kohteeseen

en: Multiple displays
fi: Useita näyttöjä

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
fi: RSS-syötteen kuvake on tarjolla ainoastaan valituille näkymille.
